MÖBLER / Bord / Skrivbord 10583293
nr 1058 3293
Skrivbord
1950-tal, Teak, med bokhylledel, längd: 120 cm, djup: 63 cm, höjd: 74 cm
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 26 september 2016
kl 20:58:12
300 kr
900 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)